LIVE CHAT

USA 0017124326996

UK 03306061358

Sweden 0046840308879

SAFrica 0027121003058

Norway 004721939528

Belgium 003225887027

Australia 0280725143

Ausria 4312675954

Xiddiga qadka dhaxe Bayern Munich Kaga ciyaara Arturo Vidal oo dhaawac garoonka looga saaray.

Share on Facebook

Tweet on Twitter

Bayern Munich xiddiga qadka dhaxe kaga ciyaara Arturo Vidal ayaa dhaawac looga saaray kulankii Axada ay ciyaareen ka hor ka dib markii xiddigan uu dhaawac soo gaaray.

waxaa lagu qasbay inuu xerada tawabarka ka baxo Franck Ribery iyo goolhaye Toni Tapalovi ayaan ak dambeeyay, ilaa ugu dambeyn xiddigan gawaarida dhaawaca lagu qaaday ayey xaaladiisa gaartay.

Wararka waxaa ay intaasi kusii darayaan xiddigan reer Chile inuu seegay lugta labaad ee tartanka wareega sided dhamaadka tartanka champions league dhaawac dhanka jilibka aawgi.

Ka dib guushii Bundesliga ay 5-1 ku dhufteen Borussia Monchengladbach todobaadkani, waxaa xusid mudan lugta koowaad ee wareega afar dhamaadka tartanka champions league in Real Madrid ay la ciyaari doonaa 25-ka bisha April.

SHARE

Facebook

Twitter


Source: laacibkii.com

Dhiso website raqiisa ah:- TEL 00442035297844 dhisoweb@outlook.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WARARKII