LIVE CHAT

USA 0017124326996

UK 03306061358

Sweden 0046840308879

SAFrica 0027121003058

Norway 004721939528

Belgium 003225887027

Australia 0280725143

Ausria 4312675954

Shaxda rasmiga ah kulanka xiisaha badan ee caawa dhexmaraya Chelsea vs West Bromwich Albion.

CHELSEA:

Courtois, Azpilicueta, Rudiger, Christensen, Moses, Kante, Fabregas, Zappacosta, Pedro, Giroud, Hazard.

KEYDKA:

Caballero, Cahill, Emerson, Ampadu, Drinkwater, Willian, Morata.

WEST BROM:

Foster, Dawson, Hegazi, Evans, Gibbs, Phillips, Barry, Krychowiak, Brunt, Rondon, Sturridge.

KEYDKA:

Myhill, Nyom, McAuley, Yacob, Burke, McClean, Rodriguez.


Source: laacibkii.com

AKHRISO: WARARKII Ugu dambeeyey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WARARKII