LIVE CHAT

USA 0017124326996

UK 03306061358

Sweden 0046840308879

SAFrica 0027121003058

Norway 004721939528

Belgium 003225887027

Australia 0280725143

Ausria 4312675954

Shaxda Rasmiga Ah Kulanka Barcelona vs Celta Vigo – Messi & Suarez oo kusoo bilowday kulanka caawa,

Share on Facebook

Tweet on Twitter

BARCELONA:

Cillessen, Semedo, Pique, Mascherano, Jordi Alba, Busquets,  Andre Gomes, Rakitic, Iniesta, Messi, Suarez.

KEYDKA: 1. Ter Stegen 11. Dembélé 15. Paulinho 19. Digne 20. Sergi Roberto 25. Vermaelen 37. Arnaiz

CELTA VIGO:

CELTA VIGO:Sergio, Mallo, Sergi Goméz, Fontás, Jonny, Lobotka, Jozabed, Wass, Aspas, Sisto, Gómez.

KEYDKA: ?????

SHARE

Facebook

Twitter


Source: laacibkii.com

Dhiso website raqiisa ah:- TEL 00442035297844 dhisoweb@outlook.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WARARKII