LIVE CHAT

USA 0017124326996

UK 03306061358

Sweden 0046840308879

SAFrica 0027121003058

Norway 004721939528

Belgium 003225887027

Australia 0280725143

Ausria 4312675954

Juventus oo war farxad leh ka heshay xaaladda dhaawaca Paulo Dybala – Miyuu taam u noqon karaa kulanka Tottenham?

Share on Facebook

Tweet on Twitter

Waxaa soo ifbaxaya durba warar sheegaya in weeraryahanka Juventus Paulo Dybala uu taam buuxa u noqon karo kulanka ay Juventus ciyaareyso wareega 16-aad ee koobka horyaalada yurub markaas oo ay isbuuca labaad ee February ay la ciyaari doonaan Spurs.

Xidigaan reer Argentina ayaa dhaawac looga saaray kulankii ay kooxdiisa guusha ka gaartay Cagliari, cidna ma rumeysna inuu xidigaan taam buuxa u noqon karo kulanka Spurs ee Champions League.

Xidigaan wuxuu ku qaatay qolka caafimaadka daaweyn fiican waliba iyadoo Serie A-da uu ku jiro isbuuc fasax ah, balse Mediaset Premium ayaa shaaca ka qaaday in Paulo Dybala uu rajeynayo inuu safto kulanka Tottenham.

24-jirkaan heerka caalami wuxuu dhaliyay 17-gool sidoo kalana 4-caawinaad ah ayuu sameeyay, 28-kulan oo uu kooxdiisa u saftay dhamaan tartamada oo dhan.

SHARE

Facebook

Twitter


Source: laacibkii.com

AKHRISO: WARARKII Ugu dambeeyey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WARARKII