LIVE CHAT

USA 0017124326996

UK 03306061358

Sweden 0046840308879

SAFrica 0027121003058

Norway 004721939528

Belgium 003225887027

Australia 0280725143

Ausria 4312675954

Gerard Pique Oo Kusoo Laabtay Tababarka Barcelona – Miyuu Wajahi Karaa Eibar Kulanka Ugu Dambeya Horyaalka.

War wanaagsan ayaa usoo yeeraya jamaahiirta Barcelona madama uu tababarka buuxa kusoo laabtay daafacooda muhiimka ah Gerard Pique kaas oo xanuun ku seegay kulankii Las Palmas ee todobaadkaan.

Daafaca buuxa ee Balaugrana ayaa haatan qarka u saaran inuu kasoo muuqdo kulanka ay wajahi doonaan Eibar waana kulan ay u baahan yahiin guul si ay ugu yaraan natiijo xun uga sugaan Real Madrid oo la ciyaareysa Malaga.

Javier Mascherano ayaa wali la dhibtoonaya dhaawac dhanka muruqa kasoo gaaray, waxaana laga saaray safka hore ee Barcelona kulankii Las Palmas.

Waaya aragga Argentina ayaa si adag u shaqeynaya si uu ugu yaraan uga soo muuqdo kuulanka kama dambeysta tartanka Copa del Rey markaas oo ay la ciyaarayaan dhamaadka bishaan Deportivo Alaves.

Aragtidaada Ku Dhiibo Facebook

comments


Source: laacibkii.com

Dhiso website raqiisa ah:- TEL 00442035297844 dhisoweb@outlook.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WARARKII