LIVE CHAT

USA 0017124326996

UK 03306061358

Sweden 0046840308879

SAFrica 0027121003058

Norway 004721939528

Belgium 003225887027

Australia 0280725143

Ausria 4312675954

Deg deg: Fernando Hierro oo loo magacaabay tababaraha cusub xulka Spain

Share on Facebook

Tweet on Twitter

Xiriirka kubada cagta Spain ayaa si rasmi ah tababare cusub ugu magacaabeen Fernando Hierro oo leylin doono xulka Spain inta uu koobka aduunka socdo.

Spain waxaa laga racadeeyay macalinkoodii kowaad Julen Lopetegui kadib markii shalay uu heshiis la galay inuu Real Madrid maamulo marka uu koobka aduunka soo idlaado.

Fernando Hierro oo 14-sano Real Madrid u cayaarayay sidoo kalena Spain u saftay 89-kulan ayaa hogaanka xulka Spain la wareegay.

Waxaana macalin Fernando Hierro hortaalo shaqo culus sidii uu kalsoonida cayaartooydiisa qaar ku kasban lahaa ayadoo xerada tababarka Spain muran badan hareeyay.

Fernando Hierro kulankiisa kowaad Spain leylin doono waxay Jimcada wajihi doonaan xulka Portugal waana kulanka ugu horeeyo Spain koobka aduunka cayaarayaan ayagoo Guruub B ku jiraan.

SHARE

Facebook

Twitter


Source: laacibkii.com

AKHRISO: WARARKII Ugu dambeeyey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WARARKII