LIVE CHAT

USA 0017124326996

UK 03306061358

Sweden 0046840308879

SAFrica 0027121003058

Norway 004721939528

Belgium 003225887027

Australia 0280725143

Ausria 4312675954

DAAWO | X-X Q=9aad- Messi ama Ronaldo Yaa kuhoreeyey dabaaldaga in Fanaanada Lasiibto Oo Taageerayaasha loo Jeediyo

Kulanti wacan oo wanaagsan daawaydaasheena qiimaha & qadarinta inaga mudan waxaad kusoo dhawaataan xalqadii 8aad ee Xubinta Xaqiiqooyinka xidigaha.

Xubintan oo aad si toos ah ugala socaneysaan Bogeena ayaa maanta waxaanu ku eegi doonaa Xalqada 9aad.

Maantana waxaan ku eegi doonaa Qaabka dabaaldaga Xidigaha ay usameeyaan gaar ahaan xidigaha marka ya gool dhaliyaan ay iska siibaan Fanaanadda, hadaba waxaa dood badan ka dhalatay yaa bilaabay ma Ronaldo mise messi hada si aad u daawato riix.   .. HALKAN KA DAAWO MUUQAALKA

Waxaa Falanqeynaya C/qaadir Qeyska


Source: laacibkii.com

AKHRISO: WARARKII Ugu dambeeyey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *