LIVE CHAT

USA 0017124326996

UK 03306061358

Sweden 0046840308879

SAFrica 0027121003058

Norway 004721939528

Belgium 003225887027

Australia 0280725143

Ausria 4312675954

Daawo: Koox Weerar Ku Qaaday Garsoore Dhex-dhexaadinayay Kulan Go,aan Uu Qaatay Ayay Ka Gadoodeen

Kulan ka tirsan horyaalka heerka 2-aad ee dalka Spain ayay ka dhacday arin aan inta badan ka dhicin garoomada kubada cagta kadib markii xiddiguhu weerar ku qaadeen Garoorihii dhex-dhexaadinayay kulanka.

Garsooraha ayaa rikoore aan sax ahayn u qabtay koox ka mid ah labadii kooxood ee kulanku ka dhexeeyay laakiin kooxdii rikooraha lagu qabtay ayaa go,aankaas u aragtay mid xaq daro ah.

Waxana ay bilaabeen in ay gacan u qaadaan garsooraha xilli ay kuwa kale isku dayayeen in ay ka qabtaan Laacibtv Ka Daawo Muuqaalkan

Aragtidaada Ku Dhiibo Facebook

comments


Source: laacibkii.com

Dhiso website raqiisa ah:- TEL 00442035297844 dhisoweb@outlook.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WARARKII